• Anasayfa

 • Şirket Hakkında

 •    Firmamız, Bayollar Makina ve Yedek Parça olarak 1976 yılında Tekirdağ Eski Sanayi Sitesinde kurularak makine ve yedek parça imalatı yapmaya başlamıştır. 1988 yılında firma Anonim Şirket ünvanını almıştır. 1991 yılında Tekirdağ 100.Yıl Yeni Sanayi Sitesine taşınarak atölyesini büyütmüştür. 2007 yılında ikinci neslin de katılması ile Bayollar Makina yeni yapılanmaya gitmiş, teknoloji ve müşteri talepleri doğrultusunda her geçen gün büyüyerek kaliteli ve güvenilir hizmet vermeye devam etmektedir...

     Bayollar Makina 1976 yılından beri talaşlı imalat yaparak her türlü makine için yedek parça üretmektedir. Bayollar Makina, yedek parça sektöründe mümkün olan en geniş yelpazede hizmet vermek amacı doğrultusu ile özel dişlilerden millere, çeşitli aparat ve mekanizmalardan makine revizyonlarına kadar hizmete de yönelik birçok firmanın tedarikçisi olmayı başarmıştır.

     Bayollar Makina müşterilerine odaklı kalite belgelerini , çalışanlarına yönelik iş güvenliği belgelerini almayı ve yönetilebilirliğini sağlamayı planlamaktadır. Ayrıca müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını her geçen gün daha iyi karşılamak için firmamızı teknoloji ve üretim alanında daha da büyütmek, kalite, fiyat ve termin yönünden en iyi seviyede üretim yapmak temel hedefimizdir.

  ThemeMarket
  ThemeMarket
  ThemeMarket
  ThemeMarket
  TR EN